Kontaktivorm

Oleme oma klientidele usaldusväärseks ja kindlaks partneriks, kuna suudame kaasa rääkida kogu kontseptsiooni väljatöötamise algusest alates.

Kontaktivorm

Tööstusrobotid

Tööstusrobotid

Meie ettevõte on spetsialiseerunud tööstusroboti lahenduste pakkumisele erinevatele tööstusharudele. Pakume mitmesuguseid robotsüsteeme, sealhulgas koostööroboteid, robotkäsi ja mobiilseid AGV roboteid, mis on mõeldud tootmisprotsesside tõhususe ja tootlikkuse parandamiseks.

  • Töötame välja kliendi vajadustele vastavad kohandatud lahendused.
  • Robotsüsteemides kasutame 3-6 teljelisi robotsüsteeme. Spetsiifilsemate ülesannete puhul leiavad rakendust ka SCARA ja Cartesian tüüpi robotid.
  • Lisaks pakume ka mobiilseid roboteid (AGV) materjalide liigutamiseks tootmises (Bosch Rexroth).
  • Pakume ka paigaldust, koolitust ja tehnilist tuge.

Oleme avatud integraator ja suudame pakkuda erinevate tootjate roboteid:

  • Festo 3-teljelised robotsüsteemid;
  • Denso ja Epson scara robotid;
  • Universal Robot, Omron, KUKA, Fanuc, ABB jt koostöörobotid;
  • Kuka tööstusrobotid;
  • Fanuc tööstusrobotid;
  • ABB tööstusrobotid.

Meie tööstuslike robotite lahenduste kasutuselevõtmisega saavad ettevõtted suurendada oma tootmisvõimsust, vähendada tööjõukulusid ja parandada töötajate ohutust.

Koostöörobotid

Koostamisprotsesside automatiseerimine

Pakkimine

Palletiseerimine

CNC pinkide teenendamine

Tööstusrobotite lahendused erinevatele tööstusharudele

Koostöörobotid

"Cobots" ehk koostöörobotid on mõeldud töötamiseks inimestega jagatud tööruumis. Need on mõeldud tootlikkuse ja ohutuse parandamiseks erinevates tööstusharudes võimaldades automatiseerida erinevaid manuaalseid tööprotseduure, kus inimese ja roboti koostöö on vältimatu.

Mõned näited koostöörobotite kasutusvaldkondadest on järgmised:
1) Liimimisoperatsioonide teostamine;
2) Kruvide keeramine elektroonikatööstuses;
3) Koostamisoperatsioonides osalemine koostöös operaatoriga;
4) Kvaliteedikontrolli teostamine masinnägemise abil;

Need on vaid mõned näited koostöörobotite kasutusvaldkondadest, kuid nende võimalused on laiad ja kasvavad pidevalt koos tehnoloogia arenguga.

Tööstusrobotid

Tööstusrobotid on väga mitmekülgsed ja suudavad täita keerulisi ülesandeid täpselt ja kiiresti. Meie robotlahendused on loodud töötama paljudes rakendustes nagu: pakkimine, keevitus, materjalide käsitlus, CNC pinkide teenendamine jpm.

Olenemata sellest, kas vajate robotit ühe ülesande jaoks või terviklikku robotsüsteemi, saame kohandada oma lahendusi teie konkreetsetele vajadustele vastavaks.

Meie ekspertide meeskond teeb teiega tihedat koostööd, et mõista teie vajadusi, kavandada teie nõuetele vastav lahendus ja pakkuda pidevat tuge teie edu tagamiseks.