Kontaktivorm

Oleme oma klientidele usaldusväärseks ja kindlaks partneriks, kuna suudame kaasa rääkida kogu kontseptsiooni väljatöötamise algusest alates.

Kontaktivorm

Tootmise automatiseerimine

Tootmise automatiseerimine

SMITECH OÜ põhitegevuseks on “võtmed-kätte” tootmise automatiseerimise terviklahenduste pakkumine.

Meie tooteportfelli kuuluvad järgmised lahendused:

  • Tootmisliinid
  • Täisautomaatsed koosteseadmed
  • Robotsüsteemid (ka koostöörobotid)
  • Masinnägemise süsteemid

Meie kogenud meeskond on võimeline töötama välja just sinu tootmise iseärasusi silmas pidava lahenduse.

Oleme arendanud erilahendusi elektroonika-, auto-, plasti-, puidu- ja ehitussektori tööstus- ja tootmisettevõtetele.

Puidutööstus

Elektroonikatööstus

Autotööstus

Masina- ja metallitööstus

Tootmise automatiseerimise lahendused

Täisautomaatsed koosteliinid

Smitech OÜ eesmärk on pakkuda oma klientidele võtmed kätte terviklahendusi koostamisprotsesside automatiseerimiseks. Meie meeskond aitab teil välja töötada kontseptsiooni, arendada välja sobiva koosteliini ja integreerida see teie tootmisesse.

Oleme avatud integraator ja üldiselt me ei defineeri konkreetset valdkonda, kuhu lahendusi loome. Tänaseks oleme arendanud koosteliine erinevat tüüpi koostude valmistamiseks näiteks elektroonika-, plasti-, moodulmajade tootmise- kui ka metallitööstusele.

Tootmisliinid

Projekteerime, valmistame ja paigaldame tootmisliine, mis aitavad tõhustada olemasolevaid tootmisprotsesse, tuua turule uusi tooteid ja/või muuta olemasolevaid tootmisprotsesse effektiivsemaks. Samuti võimaldavad automatiseeritud tootmisliinid vabastada operaatoreid rutiinsetest ja ebaergonoomilistest tööprotsessidest. Oleme tänaseks projekteerinud ja valmistanud tootmisliine enamasti elektroonika-, auto- ja puidutööstusele.

Tööstusrobotid

Tööstusrobotid leiavad üha laialdasemat kasutust erinevate tootmisprotsesside automatiseerimisel. Tööstusrobotite abil on võimalik teostada operatsioone, mis on inimeste jaoks rutiinsed, ohtlikud ja ebaergonoomilised. Lisaks võimaldavad tööstusrobotid tõsta tootmise effektiivsust ja kvaliteeti. Enamlevinud lahendusteks on toodete palleteerimine, CNC masinate teenendamine, painutuspinkide teenendamine, survevaluseadmete teenendamine, keevitamine, värvimine jms.

Tehtud tööd

Valgustipostide töötlemise liin

Terasest valgustite postide töötlemise liin

Moodulmajade tootmise liin

Moodulmaja koosteliin